Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Maxidrake #199 üzenetére

    " Idén kap egy új videó kártyát egy Rtx 3080 - at szeretnék venni, remélem 300k - ból kijön majd..."

    Én is remélem, bár szerintem kevés lesz rá az esély, hogy az RTX 3080 300K környékén nyisson idén, ha kijön. Nem fogják a 2xxx széria árát egyből annyival leengedni, hogy mindenki számára elérhető legyen, mert akkor senki nem venné meg a sok GTX-et, amiből a bányászláz miatti készletfelhalmozás okán szerintem még mindenhol sok van raktáron.

    A kereskedők meg főleg nem fogják őket olcsóbban adni, csak hogy elvigyék azok a játékosok, akiknek még bőven elég pl. az 1080 is játékhoz. Ehelyett inkább felemelik a csúcskártyák árát az egekbe, mert tudják, hogy a tehetősebbek, illetve a fanatikusok úgyis megveszik, a szegényebbek pedig magasról le vannak ***censored***.

    Ne legyen igazam, de szerintem az RTX 3080 megjelenésekor 400K alatt nem nagyon lehet majd kapni ilyen kártyát, míg a Ti bőven lesz akár 600K felett is, csak hogy ne kelljen a 2xxx széria árát nagyon lecsökkenteni.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák