Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz kenwood #40 üzenetére

    A 26-os hozzászóláshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy mindenki a saját módján fejezi ki a véleményét, ezen nem kell fennakadni mert akkor te sem vagy jobb ha azért kritizálsz másokat, mert a saját temperamentumukkal fejezik ki önmagukat. Általában így indulnak a veszekedések is. :) (Megjegyzem mi most nem veszekszünk, csak morfondírozunk. :P)
    Az idézetedet olvasva persze belemehetnénk ebbe is, de ez már majdhogynem filozófia ami szerintem nem való egy gazdasági/tech cikk alá. Egy tech hír alatt igen is lehessen probléma az, hogy miért csak 510 MB/s az írási sebesség, holott Bélának 560MB/s és még a konfig is egyezik. Az afrikai gyerekek sorsa szívszorító, mégsem idevaló.
    Ha nem zuhant volna a 120-as SSD-k ára, persze hogy vették volna őket úgy is, de nem annyian amennyi gazdája van jelenleg ezeknek a termékeknek. Ezt a marketingesek jobban tudják de van, hogy megéri az árat csökkenteni, hogy többen vegyék meg olcsóbban, minthogy tartani az árat és kevesebben vásároljanak. Ezt általában csak a verseny szokta kikényszeríteni, mindenkinek kell egy szelet a tortából ezért pedig nem a vásárló jár hálával hiszen aki beszáll a bizniszbe és sikeres, az kaszál és nem a vásárló aki csak költ.
    Én megértem a Te álláspontodat is, de elfogadni nem tudom. Szerintem elfogadhatatlan egy évek óta piacon lévő technológia mondva csinált okokkal való drágulása. Ellene nem tudunk tenni természetesen, pláne nem itt a fórumon hiszen ide csak azért járunk, hogy tájékozódjunk és beszélgessünk.

    Én a magam részéről csak úgy tudtam az SSD drágulása ellen tenni, hogy használt SSD-t vettem. Muszáj volt, mert munkához/szórakozáshoz is kellett. Költsön újra az, aki nem sajnálja érte a pénzt, nekem megfelel 9 éves garanciával is 10 év helyett.

    (#41) tecsu: Köszi a linket, valóban kevesen tudhatnak erről mert ezt tényleg nem reklámozza semmilyen média. Nem véletlenül. :)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák