Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    "illetve a hasonló témában mostanában miadott játékok is."

    ez a hydra project nekem új... hallottam, hogy a blizz új mmorpg-t akar majd egyszer... (gondolom, amikor a wow már nem hozza azt a pénzt, amit szeretnének...) de van akkor róla konkrét infó is?
    ez meg tényleg alaptörvény, hogy single játékok nagyrésze kb 1szer végigjátszható... (olyan, mint az új filmek nagy része, amit vétek megnézni többször... és a mozijegy árát sem érik meg...) single-ben nagyon jól össze kell rakni egy játékot, hogy a szűk pénztárcájú ember megvegye olyan céllal, hogy még akármikor előveheti és ezzel is támogatja a készítőket... itt bennevan a warez is a bevételkiesésben meg az összecsapott munka eredménye is látszódhat... multinál viszont más a helyzet: ott a játékhoz általában alapfeltétel a jogtiszta verzió, mert különben nem lehet hivatalos szerverekre fellépni... másik dolog, hogy általában hosszabb távra gondolkozik, aki multira vesz játékot (pl ismerősökkel akar időnként összeröffenni és játszani egymás ellen) és emiatt szerintem annyira nem is árérzékeny a vásárló... mivel én sem aranyat "pakolok ki" reggelente a retyón, nekem is meg kell gondolnom, hogy mire költök... és szégyen/nem szégyen, én sem engedek meg magamnak pl egy rambo9 kaliberű mozit, hanem inkább letöltöm/megnézem/letörlöm és általában nem is bánom meg, hogy nem moziban láttam... ha pedig jó filmről van szó, akkor azt megveszem később, ha épp jóáron látom valahol... játékokkal ugyanez a helyzet... ami tényleg nagyon jó, azt a "próba" után megveszem valamikor :)

    egyébként kis túlzással ez is lehetne a cím: az összecsapva elkészített single játékok nagy része warezra van ítélve... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák