Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Bad Pritt #32 üzenetére

    Igen, igen, Levine mester vizioja atjott mint mindig - csakhogy en nem errol beszelek. A varos teljesen statikus, az emberek nem csinalnak semmit, arra varnak, hogy odamenj hozzajuk es elmormogjak a sajat kis par mondatos monologjukat majd nezzek tovabb a semmit. A tengerparti jelenetnel pl ugy ereztem beszelo hullak kozott szambazok. Azt meg erosen ketlem, hogy ez 'by design' lenne igy, az elozotes anyagokban valami egeszen maskepp festett az egesz. Remlik egy jatekmenet, ahol a fohos sajat dontese alapjan megszakitott egy publikus kivegzest amire a kornyezete teljesen hiteles modon reagalt. Ez a resz a vegelegesbol persze kimaradt, de van egy hasonlo jelenet, ahol meg csak arra sincs lehetoseged, hogy kilodd oket a fogsagbol. A szimpla varosnezes, 'szababadon' barangolas pedig teljesen ala van rendelve a narrativanak. Ha kozelben vagy beindul a szkript, vegigmegy majd ha visszatersz mar csak szobrokat talalsz. Olyan mint egy film, vegletekig megrendezett, te csak megfigyelokent vagy jelen - tokeletes ellentete egy elo, lelegzo varosnak.
    A Gothicos reszhez meg gabber01 kollega nagyszeruen megfogalmazta helyettem,amit akartam :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák