Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Tényleg semmi köze már sem Larához, sem a TR játékhoz. Elsőnek megállapítottam, hogy a grafika nagyon szép. De itt meg is állhatok a dícséretben. Én mindig is azért szerettem a 3D játékokat, mert illúziót adtak. Beleélhettem magam, mintha tényleg ott lennék azokon a helyeken, és részt vennék azokban a kalandokban. Ez itt kapásból kilőve. A képernyőn megjelenő "effektek" gondoskodnak róla, hogy egy percig se felejtsük el, ez egy játék. Gyakorlatilag egy 3D-s Mario feltuningolva. Nem tudom, a sok felirat és kép a játék része-e, vagy csak most van itt a bemutató miatt? Ha benne lesz, az gáz.. A tárgyak körüli világító körvonal, az akcióbillentyűk kiírása, a nagy nyilak amik mutatják, hogy merre menjünk.. Szóval túl sokat kommunikál a játék a játékossal, nem hagy teret a felfedezésnek. A lány akrobatikában a Jediket alázza, pedig őket segíti az Erő! Képtelen mozdulatokat, ugrásokat csinál. A régi Lara valamivel hihetőbb volt. Kiváncsi lennék rá, milyen lengébb öltözetben, mert ehhez a fizikumhoz kb. egy bodybuilder nő izomzatával kéne rendelkeznie. (aki elvileg egy gyönyörű archeológus!) Az íjjal való kivégzés is érdekes: Mi akar ez lenni? Megfojtani valakit ennyi idő alatt nem lehet, a nyakát törni meg ilyen módon nem.. Ezzel a grafikával és motorral egy tökéletes TR játékot is csinálhattak volna, de ez csak egy túlpörgetett akciójáték egy emberfeletti képeségekkel bíró szupernővel. Korrektebb lett volna más címmel és névvel kiadni. De ez már az előző résznél is így volt. Ahogy már írták előttem, a Tomb Raider véget ért az Underworld-del.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák