Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz vicze #15 üzenetére

    "Én leginkább a 3 tonnás kocka tologatás, és hasonló dolgokra gondoltam, nem a történet "valóságossághűségeségére"

    Jah, nem 3 tonnás kockákat tologatott, hanem 10 kilós súlyokat dobált másfél méter magas platfomokra az egyik sírban egy karral, nameg akkorákat ugrott mint Amerika Kapitány és akkorát esett, hogy megfelelő technika nélkül garantált lett volna neki már a játék elején egy bokaficam és egy szárkapocs csont törés. :) De értem mire gondolsz, ilyen téren valóban nem volt teljesen-totálisan elszállt a játék, csak olyan standard videójátékos módon. Ez már haladás végülis. :)

    Egyébként én is azt modnom, hogy nem kell realizmust várni fizika/élettan stb. teréni, mert ha minden reálisan lenne csinálva, a legtöbb főhös a második pályán garantáltan kifingana vagy egyenesen nem is lehetne érdemi szórakoztató játékmenet. Nincsen ezzel semmi baj. A baj azzal van, amikor egy játék nanométernyit reálisabb mint az átlag, aztán jönnek a tesztírók meg kommentelők, hogy "milyen fasza már, hogy milyen reális megközelítése a témának/karakternek/sztorinak akárminek". Na ezen akadok meg mindig. Egy nagy túrót. Az új Tomb Raider hangyafasznyival realistább csak, mint a korábbiak.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • swado

    tag

    válasz vicze #15 üzenetére

    A "rinyapicsa" részével nekem nem volt gondom, viszont az okoskodásaitól a falra másztam. A végére rendesen ellenszenves lett. Ha már elölről kezdtük a sorozatot és ugye még nem egy kincsvadász nagymester, esetleg tévedhetne néha. Lehet, hogy Geralt az agyamra ment...... :)

    Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

Új hozzászólás Aktív témák