Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz Ghostface #3 üzenetére

    Pedig látod ez kell a népnek... R.E. filmből se lenne annyi ha nem néznék az emberek. Ha bővebben kifejtem az efféle játékok és filmek célközösségéről alkotott véleményem, megint egy hetes pihenőt kapok a modiktól :U

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ghostface #6 üzenetére

    engem a terminator4-re emlékeztetett: abban is csak battyogtak az utcán a t600-asok(?), mint valami béna zombi és lőttek orrba-szájba a minigun-nal, aztán belesétáltak minden primitív csapdába... holott anno azért az első részben 1db t800-as elég durván lerendezett, akit csak talált... nemesis meg számomra a filmek közül a 2. részben elég jól visszaadta a játékok hangulatát... csomó béna klisét is beleraktak, de ott legalább ment és pusztított ezerrel... mellesleg közelharcban is megmutatta, hogy nem ajánlott vele kikezdeni... itt meg áll, lő a vakvilágba és várja, hogy sz@rrá lőjék, meg felrobbantsák... szánalmas, hogy egy hangulatos bossfight helyett ilyen "lőjük fél óráig, amíg elfogy a élete" szintű akárminek tűnik :( ha odakenne rakétával 1-2 játékosnak, minigunnal is célozna meg randomra felkenegetné a falra a népet, jókora sebzést okozva, akkor azt mondanám, hogy oké: felnyomhatja az adrenalint, mire kifekszik, de így bééééna

    ui: és itt azt sem lehet mondani, hogy "a konzolos vérpistikék" miatt csinálják ilyen casual-ra, mert azért konzolon is bele lehet futni olyan bossfight-okba bizonyos játékokban, aminél vért izzadtam, mire sikerült... (pl castlevania, de a darksiders-ben is van pár keményebb rész... még normal-on is)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák