Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) wikings2

wikings2
(őstag)

A Resident Evil 2 Remake-re sajnos még várnunk kell, a PlayStation 4-re, Xbox One-ra és PC-re érkező játék 2019. január 25-én jelenik meg.

Adja isten hogy 2 hónap mulva játszhassak ezzel a játékkal! :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) RetepNyaraB válasza wikings2 (#1) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Elég nagy szükség lenne egy jó játékra most már, a sok pénzre hajtó fércmű között. Adja ég, hogy ne rontsák el.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3) melega

melega
(senior tag)

Látom a képeken Adát. Ő is játszható karakter lesz?

A 6. részben az volt minden percét élveztem neki.

[ Szerkesztve ]

(#4) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ilyenek ezek a tiszta véletlen, akaratlan szivárgások! ;)

(#5) ribizly

ribizly
(PH! kedvence)

Ha ez tényleg így fog kinézni, akkor nagyon nem lehet majd okunk panaszra. Adja az ég, hogy ne legyen bugtenger!

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)

Az őszes kockás inges? Ő Tihamér, a Raccoon City-i szexshop CEO-ja. Abból szedte meg magát, hogy halottas kocsikat adott ki szexelni akaró tiniknek, de már fiatalon, 45 évesen a dildók és pumpák körül forogtak a gondolatai. Két speciális képessége van: az egyik, hogy fél, mint a fotón is látszik, ettől aztán óriási baromságokat rögtönöz, hogy a játékos ne unatkozzon. A másik, hogy orbitális sörhasa van, így a zombik nem tudnak közel jutni, hogy nyakon harapják. Nála a védelmet lehet a legjobban fejleszteni, bomber dzsekivel, szakácsköténnyel, amerikai foci-mezzel, párnával, kismamaruhákkal tudod védeni a pocóját.

(#7) marcarc válasza melega (#3) üzenetére

marcarc
(senior tag)

Az eredeti game-ben is volt része, illetve ha jól emlékszem miután kivitted kezdő karakterként is lehetett választani. Iszonyat jól néz ki, vszeg nem véletlen dolgozták ki ennyire.

(#8) Jim-Y

Jim-Y
(PH! nagyúr)

Udv.

Nem tudjatok esetleg lesz benne couch coop split screen?

(#9) Silenzio válasza marcarc (#7) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)

Meg a 4-ben is volt, lehet hogy itt is valami "eközben" módot kap. Pökhendi kis ribanc, remélem visszavesznek az überkúlságából, a kúlosságok zavartak a legjobban a Resident Evil 4-ben, amúgy imádom. Az 5-6-ot viszont nem.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.