Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz BrandonXXV #730 üzenetére

    A Himedia Q10 Pro egy HDD-t befogadó médialejátszónak szánt eszköz, sok hibával, 2 éve nem sikerült megoldani a hibákat, minden frissítés valamilyen hibát megold, +2-t eredményez, 5 hónapig bírtam, eladtam. A képminősége jó a Himediának de az Applenek szintén, szóval ha nem kell az USB és a HDD valamint optikai kimenet akkor nincs értelme másban gondolkodni, nagyon sok lejátszóm volt/van, az Apple TV 2 éve folyamatosan megvan, a sima 4-est 4K-ra cseréltem de semmi pénzért nem adnám el, a legstabilabb, legjobb eszköz, még akkor is ha most okoztak egy kis galibát az új frissítéssel ugyanis sok app esetében rossz lett a HDR-SDR konverzió valamint a Passtrough mód sem sikerült valami jól, de a HDR-SDR más javításra került, a többi meg azoknak gond akiknek nem jó a Multi CH PCM (ezt használom). Játszani is élmény rajta valamint van normális HBO GO, Netflix, Amazon Prime, stb. Az Android nem a legjobb rendszer médialejátszás szempontjából.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák