Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz solfilo #46 üzenetére

    Nem kell letiltva lennie, hogy ne vedd hasznát...
    Én desktopon hasznát vettem a 2400G/RX480 kombónak, mindegyik hajtott 1-1 monitort, így nem pörgött maxon az RX480 VRAM-ja. Laptopban nem sok hasznát látom, ha nincs több kijelző és a driveres támogatás sincs meg, hogy kiválaszd mi melyik GPU-val menjen...

    Az általad leírt konfig még vicces is, hisz az M440 alig erősebb az IGP-nél(kevesebb és régebbi design-jú magja van, csak magasabb órajelen), max a dedikált RAM az előnye.
    Nekem is volt Dual Graphics-os Lenovo Z575-öm, de ott legalább az A6-3400 mellé tettek egy HD6650M-et, ami azért nem kicsit volt erősebb, és driverből lehetett állítani, melyik program melyiket használja.

    Az a HP konfig nekem kicsit dilettáns/parasztvakító setupnak tűnik. Afféle "ez van raktáron, próbáljuk eladni valahogy"- gépnek.
    Lehet hogy egyszerűen lusták voltak az IGP kikapcsolásával törődni, vagy stikában az hajtja a külső kijelzőt.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák