Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Wesder #2 üzenetére

    Szerintem ezek nem annyira függnek össze. A megjelenés napi vásárló és az aznapi letöltő nem kompatibilisek egymással, valószínűleg töredékük venné meg teljes áron, ha nem lehetne torrentről leszedni. Nagyon nem egyértelmű ám, pontosan mekkora is a kár, amit a warez okoz, mivel a letöltők egy része később meg fogja venni, ugyanakkor korántsem biztos, hogy aki letölti, az a lehetőség hiányában megvenné bármikor is. Ez egy olyan dolog, amit nehéz jól felbecsülni, mi is a mennyi és mennyire.
    Meg van, aki demónak szedi le a játékot sokszor, hisz hivatalos megoldás nincs, a sok elcseszett rajta, optimalizálatlan bugtenger után érthető, ha nem mindenki rendeli elő, vagy veszi meg aznap. Nem, a streamelő bohócok nézése nem opció, attól hogy a képernyő valamelyik sarkában selfiekamerázó fejhallgatós bohócnak tetszik, nem biztos, hogy nekem is fog, és végképp nem derül ki, hogy pl. a gépemen hogy fog futni, a kiadott gépigények ugyanis erősen tájékoztató jellegűek. Bár valószínűleg demózóból van kevesebb.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Silenzio #8 üzenetére

    Steamspy szerint:
    Owners: 200,000 .. 500,000

    Pontosan nem látom, mert valami hülye regisztrációhoz kötött, de annyira meg nem érdekel.

    Resident Evil 2:
    Owners: 1,000,000 .. 2,000,000

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák