Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unic1

    csendes újonc

    válasz F.B.I. #652 üzenetére

    Nei Pori. Nekem nem jött be de remélem az idén még el jutok Görögbe. A képekkel kapcsolatban hasonló a tapasztalat. Sajnos valoszínűleg még a nyáron vagy el fogom adni a telefont vagy meghagyom pót telefonként vagy nyaraláskor a fényképezésekhez. Továbbra se vagyok megelégedve a mobilnet sebességével. Van tapasztalatom, hogy az Orange feltöltős és az előfizetett kártyák között a sebesség ég és föld. A múltkor így mértem le a Samsung A70 és a 9s közötti sebességet. Egyik volt feltöltő kártyás a másik eőfizetett. Ma 2 azonos operátortol és előfizetett kártyán mértem le azonos időben. És ne legyen véletlen se a mérések után kicseréltem a két kártyát. Mindkét esetben 3-szor mértem le egymás után.Tehát a kicserélés után 6-szor. Az eredmény átlagban: 9s-en 40-60 mb/s volt a letöltés és 15-22 mb/s a feltöltés. A Samsung A70-nél 120-180 mb/s a letöltés és 40-60 mb/s a feltöltés. Tudom, hogy szolgáltatótol függ de nincs Volte. Ezen kívül van egy olyan apró hiba bár lehet ezt a Go launcher csinálja kimegyek a menüből és a főképernyőn minden ikon eltűnik. Ki kell kapcsolnom a képernyőt majd ujlenyomattal vissza és akkor jelenik meg ismét. Ez csak 1-2 másodperces mozzanat de ettől függetlenül elég zavaró. Viszont ami jó a telefonban az a kinézet, ár, akumulátor. Jelenleg Szlovákiában a telefon már lement 229 E--tól. Én 2 hete még 250 E-ért rendeltem meg. Megjelent a 9 Pro is itt az országban 290-299 E-s áron rendelhető.

Új hozzászólás Aktív témák