Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz AssAssynn #2239 üzenetére

    Sziasztok.

    Nincs esetleg mégiscsak valami ötletetek a névjegyes kálváriámra? :F
    Nekem nincs a rendszer alkalmazásokban olyan, hogy Névjegyek. Se az EU-s, se a rendes Globalos telónál sem (kettő van belőle).

    Most neten olvastam, hogy egy pár hónapja már nem a miui, hanem a google tárcsázót teszik az összes változatba, ami utóbbin belül a névjegyek megjelenítését nem tudom beállítani. Se a sim kártyára nem tudok menteni! És gondolom a rendszer beállításokban is azért nem találom ezt a Névjegyek részt, mert az meg a xiaomi féle tárcsázóhoz szólna. Szóval így két szék között a földre ült a téma.

    Engem nagyon bosszant ez az egész, és már azon gondolkodom, hogy visszaküldjem a telót és válasszak másikat. Mert ez tarthatatlan, hogy egy telefonról beszélünk és éppen a telefonáláshoz tartozó legfontosabb dolgokat nem tudom rendesen beállítani benne. Ráadásul minden régi butafonban megtudtam ezt tenni. Egyelőre úgy tudnám csak megoldani, ha törölném a sim-ről a névjegyeket, de azt semmi esetre sem akarom bevállalni.
    Mit tanácsoltok? :F
    (Nevemre visszakeresve látjátok az előzményeket, ha esetleg nem bombáztam volna elég üzenetet a napokban.)

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák