Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azimut

    aktív tag

    válasz szunyi777 #3126 üzenetére

    Viper4android, atyagagya! A telóból hifi lejátszót csinál! Busybox-ot igényelt. Kérek még használható bővítmény tippeket a Magisk-hoz. Esetleg itt kapirgáljak időzített ki-bekapcsolás ügyben?

    Az EdExposed framework-ot mire használod? Korábbi telefonomra kellett az Exposed keretrendszer, Gravitybox miatt. A Havoc-ban annyi a beállítási lehetőség, hogy erre még nincs szükség.

    G48 kolléga: most nálam Evira V3.8, van újabb, talán 4.1. Mi az, hogy a kernel beragad? Meg doze, jajj ne kelljen már megint olvasni... Mindkettőtökhöz a kérdés: javasolt-e néha a kernelfrissítés? Ismerve az összefoglalóban leírtakat, ez macerás az újratelepítések miatt.

    Még egy régi vágyam: videokészítés közben valós idejű monitorozás egy szál usb-c>>hdmi kábellel (ilyet Aliról rendeltem), semmi miracast, meg airdroid. RN7-et nem támogat, vajon ez hardverfüggő, vagy a mostani rom ezt megoldhatja? Nyilván meg is próbálom ismét, utoljára a miuival vesződtem ez ügyben.

    Éljen az AOSP! A rendszer legmélyebb bugyraiban matathatok. No bug, no para.

    "Az kizárt, mert nem tudom."

Új hozzászólás Aktív témák