Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz .LnB #44 üzenetére

    Ahogy a játékban is, ezek tényleg valós hibák, amiket leírt. jó részük engem is bosszant néha. És pont ezt mondtam, az ismerőseimnek is az első pár 10 óra után, hogy baromi jó a játék, de nagyon látszik a színpadiasság. Pontosabban, hogy számomra gyakran nagyon látszott az, hogy hogyan akar működni a játék, hogyan akarja elhitetni a világa működését. És igen, ez zavart eleinte (és meglepett, hogy észrevettem ezt :D) .

    Viszont ezután, inkább belemerültem a világba, és igazából a teszt olvasásáig el is feltettem, hogy így éreztem. Vagy igazából már nem érdekel így kb. 185+ óra után. Nekem tetszik, úgy ahogy van. Nincs komolyabb bajom a harcrendszerrel (a fegyveres hiba az még most is idegesítő), a sok lovaglással ami közben nem történik sokszor semmi (kivéve mikor a lovam mágnesként vonzza a fákat, köveket), sőt a táborban lévő lassú mozgás se (bár igaz, hogy az átléphetetlen animációk halálra untam miközben csináltam a 100%-hoz a challenge-eket). Számomra a küldetések és a sztori is messze a R* eddigi legjobbja.

    És megértem Grath-et, hogy 75-öt adott a játékra. A beígért PR tartalom és az internet gerjesztette hype számomra is többet mutatott mint, ami végül kaptunk. De Grath-el ellentétben én ezt nem csalódásként éltem meg, hanem, hogy mást kaptam mint vártam. Ami nekem még így is ezen konzolgeneráció egyik legjobb játéka, élménye!

    Viszont az igaz, hogy ez a 75 pontos teszt sokak szemében a játék lehúzása, pedig messze nem így van. Egész egyszerűen számára bosszantóbak voltak a hibák, mint másoknak. És igazából azzal a világgal is baj ahol a jó játék fogalma 90-95+-tól van, és ami alatta van az csak szemét!

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz gianni85 #53 üzenetére

    Igen, most szombaton lett meg (pénteken is meg lett volna de aznap közbejött valami), nem kapkodtam el, és a sztori után álltam neki. És ahogy a topicba is írtam, igazából nem nehéz a 100%, csak rohadt unalmas az, hogy direkt van úgy megcsinálva, hogy Fast Travel nélkül hosszú legyen. Meg *opatos :D

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák