Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz tutuhawer #896 üzenetére

    Kinek mire van szüksége, én például a McLaren P1-et meg akarom szerezni, de ahhoz meg nagyjából végig kell menni az egészen. Az idő átállítós csalással én is szereztem pár ezer goldot, amivel így minden kocsit meg tudok már venni, és jut még tuningra is majd. A %-os játék meg azért ne felejtsük el, hogy 25%-onként jár gold, ami nélkülözhetetlen ugyebár a csalás nélküli játékhoz, van olyan széria ahol nem lehet továbbjutni nélküle. 75%-ig kivihető könnyen mindegyik, 100%-nál meg már mérlegelni kell, hogy megéri-e a jutalom gold a gyakran goldba kerülő tuningot, ami kell az autó szintjéhez, hogy indulhasson mindegyik Cup futamon.
    Ha az EA tizedével csökkentené amúgy a gold árát, akkor meg ezerszerezné szerintem a vásárlók számát. Azért nagyon nem mindegy, hogy 27ezerbe kerül 1000 gold, vagy csak 2700-ba. Ez utóbbi azért nem olyan húzós, főleg, hogy okosan játszva elég lenne 2-3x 1000 gold minden kocsi és jó pár tuninghoz. Persze a legtisztességesebb az lenne, hogy ha a játék trial módban játszható lenne X ideig, vagy adott mennyiségű futamig és aztán egyszeri fix összeg fizetése után elérhető a teljes tartalom, és a gold csak vizuális dolgokért lenne szükséges, nem a kocsikért.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák