Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz Allien #8673 üzenetére

    Allien: bökj rá a piros x-re a neved mellett a csapatlista alján. Vagy lépj be egy másik csapatba és akkor a másikból kiléptet.

    485: én fullra felhúztam, mert a topspeedhez azért kell az. Na nem kerültünk be a top100-ba, csak 140. lett a csapat, de nem is ment nekem a 350-354, csak 344.68-al tudtam a falba csapódni. Nem is nagyon gyakoroltam ezt a Spa visszafele részt, pedig érdekes kihívás. :D

    Amúgy mióta fullra húztam az összes kocsit és így be tudok kerülni wttt-n a B-be majdnem minden héten, alig fogy az aranyam. Pedig nem farmolok LeMans-ban napi több órát, csak akkor nyomok 10 köröst, ha fame vagy R$ bónusz nap van. És még így is több goldom van, mint a frissítés előtt. Igaz, hogy végigcsináltam majdnem az összes TT-t újra, és mivel korábban 100%-os volt minden széria, így ebből is jött pár száz arany. Konkrétan múlt héten csak az Elite és Legend szériából jött kb 300 és még nem értem a végére. Hogy fog így elfogyni az arany, ha nincs mire költeni? Már csak a wttt meg csapatversenyek miatt tolom, meg persze az új autók és új küldetések miatt, de utóbbi csak napi max 15-20 perc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák