Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Zozzy94 #404 üzenetére

    Asphalt 6 megvolt, de nem tudott lekötni.:( Pár versenyt lenyomtam, aztán kuka.
    Egyszerűen semmi motivációm nem volt, hogy végigvigyem, mert annyira jó...:F
    Nem jó. Vagy nem nekem csinálták. (Említettem Barátnőm nővérének kisfiát, aki
    nagyon élvezte a játékot, szóval van célközönsége... Csak ő 5 éves, én meg 30.)

    Normális autós játék telefonra eddig nem nagyon volt számomra. A RR3 az első,
    ami azt mondom, hűha! Reckless Racing persze penge volt (főleg a 2-es), de az
    felülnézetes. Meg vicces volt a Hill Climb Racing is, csak az meg oldalnézetes...
    Továbbá, jó voltam a Pocket Racingben is (DigitXT néven ott vagyok a Top10-ben
    több pályán is), az meg 2D felülnézetes: autós játék mindegyik, de nem egy RR.

    Szerk: vicces volt a Slingshot Racing, bár nem autós.;] De érdekes koncepció.:)
    Megvettem a Beach Buggy Blitz-et, hogy teszteljem a teló kontroller támogatását:
    kiválóan kezeli (analóg stickekkel frankón kormányoz!), csak a játék értelmetlen...
    Megvettem a Zombie Driver THD-t, szintén a kontroller támogatása miatt, amivel a
    felülnézetes mód ellenére el lehetNE szórakozni, de nem analóg a kormányzás...
    Így vezethetetlen szar.:DDD Kár érte. Ha már zombi és autó, akkor említhetném az
    Earn To Die című marhaságot: egyszer azt is érdemes végigpörgetni, mert mókás.

    Véletlenül megvettem a Raging Thunder 2-t... Ugyanaz csinálta, mint a Reckless
    Racinget, gondoltam "húdejó" játék lehet! De az sem jött be: élvezhetetlen volt.:O

    Szerk: végül, de nem utolsósorban a Drag Racing is szórakoztató volt. Órákat el
    lehetett vele lenni, gyorsulgatni, stb. De abban is volt egy ilyen buktató, mint itt a
    gold. Vettem belőle kisebb mennyiséget. Elfogyott. Tetszett a játék. Mit tegyek?
    Rászántam magam, és kifizettem egy rendes PC játék árát, és végtelen "goldot"
    kaptam érte. Aztán frissítették, és 3D-s lett. Szar. (A telómon nem futott.) Kuka.
    El is feledkeztem róla. Új telóra felraktam, elkezdett tetszeni... És... Megmaradt
    a végtelen "gold"-om! Mit ad isten a játék mindenhez ezt kéri már: aki most kezd
    vele játszani, annak a végtelen frusztráció jut, és nem a szórakozás. Ez a durva!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák