Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz XuChi #8 üzenetére

    Nekem első generációs Razer Core X-em van. Igen drága. De ha pl visszatermeli az árát, akkor nem az. Másrészt, olcsóbb még így is videokártyát cserélgetni, mint ha mondjuk iMac-en dolgozol és évente cserélni, mert abban ugye integrált a VGA, még ha jó erős is (és az még drágábban van mérve). Nekem pl Mac Mini mellé tök jó szolgálatot tesz. El tudok képzelni olyan szkenáriót is, hogy valaki ezt a dobozkát cuccolja magával, vagy pl otthon felváltva más-más gépeket köt rá, pl renderelésnél stb. Azt nem mondom, hogy játszani megéri megvenni, de ha az Apple gépek kiépítettségét nézem, a felhasználhatóságukat rendkívüli mértékben tudja egy ilyen dobozka emelni a belepakolt VGA-val egyetemben. Szóval ha nem feltétlenül a gazdaságosság a fontos, hanem a produktivitás, felhasználástól függően igenis megérheti egy ilyen megvétele. Grafikusok tudnak pl egyből mac minin, macbook-on dolgozni, akár távoli szájton is, renderidők felgyorsulnak, 3D CAD szintén, stb. Játékra nem ezt kell venni, sőt Apple-t se nagyon, de aki ezt veszi, az valószínűleg röhögve visszatermeli az árát vele. Pl én is. Rétegtermék, de nagyon jó, hogy van, nekem pl nagyon kellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák