Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) petya1992

petya1992
(tag)

Nem lessz rossz. Multi rész lessz benne?

(#2) wikings2

wikings2
(őstag)

Nekem tetszik a dolog, csak egy dolgot nem tudok felfogni: értem én hogy ez egy durva játék amibe kellenek a sötét elemek, de istenem egyszer sem tiszta az ég mindig tele van viharfelhőkkel. Miért ne lehetne tiszta néha az égbolt? ha meg már mindig ilyen borús az időjárás akkor eshetne az eső néha.

"Csak én gondolom úgy, hogy a sok videó helyett inkább egy demót adtak volna ki?"

Egyszerűbb kiadni nekik 6 összevágott videót amelyben csak a pörgős és élvezhető részeket mutatják be, mint hogy kiadjanak egy demó verziót amelytől lehet hogy a játékosok 80%-ának el is menne a kedve az előrendeléstől/megvételtől.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Nekem még mindíg tetszik.
Borderlands-os beütés , egy kis bulletstorm-al keverve. A környezet is.

(#4) .bableWes válasza wikings2 (#2) üzenetére

.bableWes
(őstag)

elsörész +1

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) TTomax

TTomax
(nagyúr)

nyam nyam... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) TaS1kaaa válasza petya1992 (#1) üzenetére

TaS1kaaa
(aktív tag)

Ha végig nézed a videót akkor beszélnek is róla nem keveset :)

btw hányok már ezektől a konzolos gameplayektől :W

(#7) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Vajon melyiknek lesz szebb a grafikája : Battlefield3 vs Rage?? :F
Hisz ha jól tudom a Rage grafikai motorján vagy 4éve dolgoznak!?

(#8) keldorpapa88 válasza RyanGiggs (#7) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Mit számít? Mindkettő szép lesz, egyik sem a grafikától lesz jó játék.

(#9) Raysen623 válasza RyanGiggs (#7) üzenetére

Raysen623
(addikt)

Tökmindegy melyikről beszélünk! Mivel mindkettő konzolra is készül ezért igazán komoly grafikáról kár is beszélni, úgyis csak átirat lesz mindkettő pc-re mint eddig mindegyik! Ezalól mondjuk kivétel volt a Bulletstorm, de a Crysis 2 már nem! Ha ezek is olyan szintűek lesznek mint a C2 akkor kuka! A kezelhetőségről már nem is beszélek....

[ Szerkesztve ]

(#10) huskydog17 válasza Raysen623 (#9) üzenetére

huskydog17
(addikt)

Én ezt nagyon nem hiszem, illetve nem mondanám, hiszen John Carmack nem olyan ember, aki hanyagolná a PC platformot. A Crytek-ről kiderült, hogy egy undorító, hazudozós banda, nem szabad hozzájuk hasonlítani, sőt vele együtt említeni az id Software-t! Én abszolút nem aggódom a gépigény miatt.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) Raysen623 válasza huskydog17 (#10) üzenetére

Raysen623
(addikt)

Legyen igazad, bár ugyanezt hangoztatták a Crytek-ről is:D De lehet hogy rosszul emlékszem...

(#12) _Scythe_

_Scythe_
(aktív tag)

Nekem csak egy kérdésem lenne: Mi a lóf*szt csinál az id Software 2004-óta?!! Hajmeresztő!

Inkább lenne egy Quake 5 Arena

[ Szerkesztve ]

(#13) Thodeus válasza _Scythe_ (#12) üzenetére

Thodeus
(aktív tag)

Ahhoz nagyon überelni kéne önmagukat, hogy a 3-nál jobbat hozzanak össze.

(#14) RyanGiggs válasza keldorpapa88 (#8) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Ja... nem azért mondtam mert számít, csak kíváncsiságból.
De valszeg egyforma grafikája lesz, a konzolok miatt.

(#15) PCrevRM válasza RyanGiggs (#7) üzenetére

PCrevRM
(tag)

Ebben a videóban is és még számtalan más játékban (autós,fps) megfigyelhető: textúra a karakteren tűéles, mellette 1 cm-re akármin hótt ronda.

We are Outcast Consensus 1

(#16) pr1mzejEE

pr1mzejEE
(addikt)

Nekem is tetszik.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#17) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Grafikailag csúcs lesz, dizájnt tekintve meg még annál is több, krájziszok mérföldekre, első napos vétel... :)

(#18) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

a legfélelmtesebb ebben a grafika lesz... az autós részek néznek ki a legjobban, az olyan színvonal (flaout ultimate carnage), míg az fps rész egy 20007-es szint.... remélem minden npcre és objektumra rá lesz írva, hogy mi akar lenni, és akkor mi akkor majd arról a pixelhalmazról beképzeljük....

Több mindent, kevesebb semmit!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.