Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    oh, igen... rage nálam top5ben van a nagyon várt játékok közt... pontosabb a top5=diab3, sc2, rage, wolfenstein, új avp :B kb fontossági sorrendben...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz elit_hun #5 üzenetére

    carmackék elsődlegesen mindig opengl-re fejlesztettek :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz CsíkosMókus #15 üzenetére

    nem vicc és szerintem érthető tőlük a dolog... ott volt a tech4, ami nyögött a nagy területek alatt rendesen, a tech5öt pedig úgy reklámozzák, hogy multiplatformra tervezik és emellett el lehetne képzelni különböző stílusú játékok alatt is (fps/racer/stb) érthető, hogy tesznek bele olyan részeket, ahol különböző járművekkel kell közlekedni, mert ez demonstrációra és a változatosság miatt is jó lehet... :) csak jönne már!!

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    banyek... elővettem újra a legutóbbi wolfensteint, de kib@szott nehéz a játék a mostaniakhoz képest... easy-n futottam neki, mert már az avp1-nél megtanultam, hogy előfordul, amikor az easy fokozat is bőven sok :)) na, de itt a latex szerkós, magassarkús, sten géppityus náci csajszik úgy bedarálnak 1 pillanat alatt, ha nem vigyázok, hogy csak na... 100hp leugrik fél másodperc alatt simán... kemény a játék... a büdös-követős szellemekről meg ne is beszéljünk... játszottam elég sok fps-sel... elég rutinosnak tartom magam, mert anno a közeli társaságból elég előkelő helyen voltam mindig (1.-2., egyik quake-bajnok haverom megevett reggelire, de azért jópár fraget belőle is tudtam szedni)
    régen mintha más lett volna a játékok nehézsége, mint most... bioshock-ot néhányan nehéznek találták mediumon is... az a játék nagyon tetszett... easy-n halál nélkül vittem végig, mediumon meg talán max 5 halállal... fallout3 is könnyű volt nagyon... meg a call of juarez-ben is simán lerusholtam az ellent... be közéjük, aztán 1másodperc múlva mindannyian feküdtek... ilyen nincs a régi wolfban... ha 1 ilyen p*csának óvatlanul nekimégy, úgy megsoroz, hogy már dőlsz is... de ez "szimulátorokban" is így van... pl az nfs5-ben próbáljon meg egy kockapistike 200al végigmenni a pályán valami farmotoros polkával úgy, hogy a kezét le sem veszi a gázról... ott még nem sínen mentek az autók és 1-2 falnak csapás után már érződött az irányításon, hogy kapott a gép...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák