Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz basaharc502 #99 üzenetére

    Én hard fokozaton nyomom, az első és második (New Game+) végigjátszás nem vészes, de azért utánna már oda kell figyelni. Ott van pl a nightmare,meg az iron man mód,azok elég kemények tudnak lenni, főleg ha new game+ is csinálsz.

    Szerintem nem fontos a kinézet, én még az alap skint sem változtattam még meg.

    Azt viszont sajnálom hogy össze omlik folyton nálad. Lehet ha tudnál vele játszani hiba mentesen, meg is tetszene főleg a harcrendszer miatt. :K
    Engem is le dob tálcára 2 óra hossza játék alatt 1-2x, de vissza lépek és semmi gond nincs vele. Amikor az autót fejleszted az elején párszor ki fagy :(((
    Streamen 233 órát ír, a virág bolti meg olyan 70 volt. Ez idő alatt ezzel a le tesz tálcára hibával találkoztam, hál istennek ilyen FPS ingadozás nem volt. És egyébként jól skálázódik egy 6mag 12 szálas procin, tehát a teljesítmény is egyenletes.
    Még a ryzen 5 2600/rx 580 kombón is el voltam vele, nem volt meg a stabil 75 FPS,de ilyen 60 környéke meg volt átlagban.

    [ Szerkesztve ]

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák