Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Én most jutottam oda, hogy ki is próbáljam ezt a játékot. Anno behúzutam epicen ingyenesen, tehát anyagi veszteség nem ért, de ez a játék még ma, 2023-ban sem ér egy forintot sem...amúgy is gyanús volt, hogy ingyenes lett, de nem gondoltam volna, hogy ennyire tré ez a játéknak csúfolt valami.
    Kezdjük ott, hogy nem is lenne rossz ez a posztapok-punk világ, de olyan szinten hemzseg a játék a hibáktól, hogy az elképesztő:
    - Nem találtam olyan grafikai beállítást, ahol ne röccenne be a játék. Sokszor belső szűk tereken zuhan be az fps 10-20 közé. Indokolatlanul hullámzik az fps szinte mindenhol.
    - Minden játékom úgy fejeződött be, hogy fogta magát és játék közben levágott asztalra, majd ha visszatettem az egész lassított felvétel lett. Nem akadozott, hanem mintha 0,25-ös lasításon lenne minden. Ezen csak a teljes újraindítás segített.
    - A vezetés úgy, ahogy van sz@r és valahogy olyannak tűnik, mintja a jármű és a környezet 2 külön dolog lenne.
    - A háttérzene, ami akciózás közben indul be sokszor teljesen kilövi a játék egyéb hangjait. Vezetés közben és rendes akció közben is. Többször ez is bereagadt...a játéknak csak háttérzenéje volt, fegyverhang pl. nem.

    A játékmenet teljesen a Borderland és Far Cry vonalra épít. Ami nem volna rossz, csak pár óra játék után rájössz, hogy a 235. bázis, útzár stb. felszabadítása már rém unalmas.
    A világ 2 bázis között teljesen üres, kihalt, sokszor tényleg nincs semmi "élet" 2 pont között. Ez nem nyílt világ, max annak hazudott valami.
    A gyűjtögethető dolgok is okésak lennének, de pár óra játék után már ez sem okoz örömöt, pláne úgy, hogy a játékban néhány féle fegyver van, amit ugyan lehet tuningolni, de ez csak statisztikai adatokban tűnik fel kb. Kinézetre minden ugyan olyan, ahogy azt a játék elején megszereztük...Komolyan..nemár.

    Összeségében túl sok jót nem lehet elmondani a Rage2-ről. A grafika itt-ott mai szemmel nézve sem rossz, a gunplay, a gyűjtögetés és fejlesztés pár órára leköti az embert, de utána unalmoba fullad az egész, amit tetéznek az egész játékot megakasztó hibák, bugok.

Új hozzászólás Aktív témák