Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Create. #266 üzenetére

    a 3 és 5 az mindjárt nem 1, ilyen life time garra én se adnék 99 évet, erre még esetleg rá lehet húzni, hogy nem trükköznek vele, csak sajnos az áron nem látszódik meg
    a kézzel fogható x év garos dolgoknál viszont tényleg nincs miről beszélni ha nem adja meg akár ipon akár bármelyik bolt, de ugyanannyit kér mint az átlag boltok vagy többet
    alzáról meg kár vitatkozni, ai volt már benn, illetve kereste őket csodafonon az úgyis tudja miről beszélek, aki nem az meg elképzelni sem tudja - én nem gondoltam h egyáltalán létezik ilyen mo-n ( : -

    szerk:
    Kansas
    nem keresem meg most a jogszabályt, de az a lényeg köteles tovább adni a gyártói gart a vevő felé
    az már opció h te mit regisztrálsz és mit nem, akár közvetlen szervizbe viszed a hibás terméket,
    samsungnál pont rémlik h kell talán hivatalos samu garjegy ehhez, amit pl én nem kaptam oázisnál - mondjuk nem is akarok a samuhoz menni ha gond van, szóval nem foglalkoztam vele -
    engem az érdekel mi van a garpapíron, ez az említett ssd 5 év garos, papíron is annyi volt, nem 1+4, nem 2, hanem 5, nálam ez számít

    szerk:
    b.
    ne akard már kiforgatni a szavaimat, idézd már kérlek hol mondtam, hogy a többi bolt hülye? jah hogy nem mondtam ilyet
    segítek: azt mondtam nem érdekel hogy csinálja az alza, mo. egyik legnagypbb és legjobb it kiskeréről van szó, nem egy garázs webshopról
    talán nézz rá ák-ra mennyi értékelésük van, több mint 80e, nyilván fog becsúszni baki ilyen forgalomnál
    alzánál garanciáztatnom nem kellett, ellenben termékeket vittem vissza elállással, ahol azonnal a kezembe nyomták a pénzt, illetve volt egy vga amit "bemondásra" cseréltek, volt egy táp amit elszámoltam és 3 hét múlva vittem vissza, nem lett volna kötelességük visszavenni, de mégis megoldották
    az egyetlen bolt amit bármikor hívtam 2 percen belül ügyintézővel beszélek, és nem az automatát kell 5-10 percig hallgatni, mindegy h hétköznap, vasárnap, blekkfrájdéj' vagy hálleluja'
    abban is taán egyetlenek, h saját csomagautomatájuk va, ha egyelőre csak pesti faluban is, szóval igen, ha ilyen boltban valami x ft, akkor nyugodtan vehetem relevánsnak amíg marad az x ft, de nyilván neked ha 5600 xt kellene máshol vennéd ((( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák