Új hozzászólás Aktív témák

  • Coccer

    tag

    válasz BiP #42 üzenetére

    De! Multiman-nak hivják.. cseppet warez, ugyanakkor a hdd-n lesz a teljes game (vagy külső hdd-n).

    Hivatalosan felejtős a cucc.... :W

    De ettől még nem veszek semmilyen konzolt, max egyel kevesebb játék (ha szarul fut) amivel pc-n próbálkozni fogok.

    Ha a következő generációs konzolokig nem történik meg az a bizonyos API-forradalom pc-n, már csak leshetjük pár év múlva a számitogépen való játszogatást - új cimekkel.

    Remélem nem hagyják cserben az embereket ezen a fronton, mert összességében egy konzol NÁLAM nem tudja megütni a szükséges mércét... Azért a pc-s szabadság, a multitasking hatékonysága és a "lego-s játszadozás" varázsa konzolon sosem lesz az igazi egy gyökereiben is pc-re született egyénnek, mint pld. nekem. És ezzel sokan vagyunk igy vagy hasonlóan szerintem.

    Jó a konzol, szép a konzol, jókat szórakozunk haverokkal... de ugyanezt pc-n is meglehet tenni, ami viszont a 90-es évek elejétől létezik a háztartásunkban. Kontroller ehhez is van, ergó az exkluziv cimeken kivül semmilyen előnyt nem mutat nekem a konzol. Sőőőőt...

Új hozzászólás Aktív témák