Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    Abszolút megéri az árát, jó kis játék volt ez. Azzal kicsit vitatkoznék, hogy nem éri el mondjuk a Portal nehézségi szintjét! Legalábbis volt vagy 2 pálya, ahol emlékszem, kőkeményen izzadtam, hogy mi a rák lehet a megoldás (egyben valami golyót kellett terelgetni egy rakás piors kocka között, a másikban meg egy nagy üveglap alatt kockákat kellett pozícionálni a mágneses tér ki/be kapcsolásával), Portal-nál ilyen biztosan nem fordult elő velem, de Portal 2-nél se nagyon. Persze ezek a pályák már a játék vége felé vannak, és hogy összességében könnyebb-e, mint a Portal 1&2 azt nemtom, csak ez maradt meg, hogy volt egy-egy pálya, ahol jobban izzadtam mint a Portalokban bármikor.

    Egyetlen hibája a játéknak, hogy rövid, nekem vagy 5 óra volt végigjátszani az alapjátékot. A DC-ben odakanyarított "sztori" amúgy tényleg totál felesleges, nem mondom, hogy ront a játékon, de érdemben nem is tesz hozzá semmit, látszi, hogy utólag rakták hozzá, kezdettől fogva nem volt szerves része a játéknak a narratíva.

    Köszi a bemutatót, hátha többen megismerik a játékot ezáltal. :R

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák