Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    A Saitek-et én is szívesebben látnám a címben, ha bár nekem soha nem voltak gyerek korom óta vágyaim tárgyai (vagy valami hasonló :U ) voltak a Joy-aik. Kár, hogy a Logitech ma már szinte teljesen kiszállt a Joystick érából, régen azért volt opció, ma már csak egy típust gyártanak. Valszeg. én maradok is majd annál (esetleg még az a belépő Thrustmaster jöhet szóba).

    Régebben a Saitek-nek is voltak megfizethető cuccaik, mostanság inkább a rep-szimulátor fan-oknak gyártanak arany áron. Ránézésre meg nem hinném, hogy arányba lenne a minőséggel/élménnyel amit nyújtanak.

    Ennél az egybe cuccnál is az az érzésem, hogy eléggé pénztárca nyitogató lesz, bár várjuk ki a végét.

    A Logitech jobb választás lett volna partnernek ehhez, IMO...

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz #06658560 #50 üzenetére

    Ejh... Nekem akkor is drága (szerencsére van még 1000-nyi jobb 5-letem mire költeném el, ha lenne ennyi szabad tartalék), úgyhogy maradok egy jobbfajta belépő szintű Joystick + egy normális billentyűzet kombónál. Szerintem ez bőven elég a jó játékélményhez majd az SC-ben, az ilyen speckós cuccok csak amolyan fanatic plusz (azért biztos kényelmes).

    És akkor jönne is ebből egy kis OFF: ti melyikre szavaznátok: Logitech Extreme 3D Pro vagy Thrustmaster Flight stick X? :F (Ott lenne még az 16000M, de annak nagyon gagyi feeling-je van így ránézésre, nomeg a MC belépő Flight Stick-je-i, de ezek már annyira cyber-bazár stílusúak és nem is tűnnek túl strapabírónak kinézetre sem (komolytalanok).) SC-hez és Elite-hez kérdezném... :U

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Szőrös  #53 üzenetére

    Hát nézegetem a képeket róla a neten, de valahogy sehogy se tudok megbarátkozni a design-al. Olyan "ócó műjanyag" hatása van, főleg a gomboknak stb. Az egy évtizeddel ezelőtti noname, meg Genius, 5K körüli Joystick-ok néztek ki így... Meg a gázkar is pont középen van, nem hiszem, hogy ez túl kényelmes lenne...

    Még egy néhai Quickshot is több bizodalmat kelt bennem látványra (nomeg, mert az időtlenül rulez :D )...

    De számításba veszem, köszi! :)

    (Amúgy ha jobban sikerül a belseje és az ára is magasabb, miért nem tudták legalább a Flight Stick X szintjén kihozni a design-t?! :F Ahhoz képest elég komolytalan...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák