Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Renok #40 üzenetére

    Persze kinek hogy, én AAA-s címnél nem szeretek várni. Olyankor alig várom, hogy leteljen a munkaidő és lehet hazamenni csapatni neki. :)

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • Prof01

    veterán

    válasz Renok #40 üzenetére

    A játékok valóban drágábbak, de nem annyival, mint azt Te állítod. Az új PC-s játék 7-8k-ba kerül, nem 3-4k-ba. Ha vársz pár hónapot a konzol játék ára is csökkenni fog, illetve akciók is vannak, nem tudom honnan veszed, hogy nincs? :U
    Egyébként miért baj az, ha jobban tartja a konzol játék az árát? Legalább nem buksz annyit, amikor eladod.
    Hogy témánál legyünk, a PSN+ pont arról szól, hogy évi 12k-s előfizetéssel havonta új játékokhoz férsz hozzá ingyen! Egy év alatt összeszedhető 40 játék, amiből azonnal 10 elérhető az előfizetés kezdetén.
    Emiatt sokan nem is vásárolnak (vagy csak kevés) dobozos játékot PS3-ra és PS Vita-ra, mert bőven elegendő számukra a PSN+ által nyújtott kínálat.

    A multi PS3-on mindig is ingyenes volt, most PS4-nél PSN+-hoz lesz kötve, aminek az árát az ingyen játékok sokszorosan visszahozzák (kapásból premierkor a DriveClub). Illetve, ha emellett az online rendszeren is javulásokat fognak elérni, akkor főleg megéri. (Ugye az Xbox Live fizetős rég óta, de a multi minőség is jobb).

    Egy másik gond viszont akkor van a PC-vel, ha meg se tudod rá venni a játékot, mert konzolon sok az exkluzív cím. Van aki csak emiatt vesz konzolt.

    Azt a kérdést hagyjuk szerintem, hogy kontrollerrel, vagy egér+billel lehet jobban irányítani egy játékot, ez teljesen egyén függő. Vannak Pro Gamer-ek konzolon is, illetve bajnokságok.
    Ha emiatt nem vesz valaki konzolt azt is megértem, de mint látszik az eladásokból a multiplatform FPS játékok is konzolon fogynak jobban, tehát a többségnek úgy látszik megszokható.
    Az auto aim kikapcsolható, néhány esetben (általában Hard nehézségi szinten és multiplayerben) pedig be se kapcsolható.

    [ Szerkesztve ]

    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Új hozzászólás Aktív témák