Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Véleményem szerint a Project Cars megjelenése nagyon jót tett a PC-s játékiparnak. Leginkább azon belül is az autós játékoknak. Sok éven át hanyagolva voltak Pc-n a komolyabb autós játékok. A Project Cars ráadásul egy személyben képes betölteni azt az űrt ami az arcade és szimulátor autós játékok között volt. Tökéletesen alkalmas mindkét stílust kedvelő játékosok igényeinek kielégítésére. Nem biztos, hogy egy hardcore szimulátoros játékos ujjongva tapsolja meg a Project Cars-t. De azok akik az arcade játékokért vannak oda, talán a játék kipróbálása alkalmával belekóstolnak egy kicsit a szimulátor módba is. A játék alkalmas arra, hogy valaki szép lassan beletanuljon a komolyabb szintű versenyzésbe amennyiben érdekli a dolog. Végre nem csak két véglet van. Igaz a Project Cars nem olyan komoly szintű szimulátor mint mondjuk az Assetto Corsa, de ez nem is baj, pont annyira nehéz/élethű amennyire kell. Ez által sokkal nagyobb közönséget mozgathat meg. Átlala többen kóstolhatnak bele a szimulátorozás világba. És ez jó, jót tesz a játékos közösségnek. Én mindig is epekedtem egy Forza féle játékért Pc-re, azt hiszem a Project Cast révén ezt megkaptam [némely területen még többet is (fizika, grafika stb stb), de néhol kevesebbet (autók száma)].
    Másrészről pedig bebizonyította mekkora a erő és potenciál van a közösség által finanszírozott játékokban. (hello Star Citizen ;) ) Mert minden hibája ellenére (amiből van bőven), a játék sikerként könyvelhető el. Sok munka van még vele, nem kész állapotban jelent meg. Apró, bosszantó hibák vannak benne. Optimalizálatlansági gondok. De a játék jó, az irány jó. Azt hiszem örülhetünk, hogy megjelent. És köszönetet mondhatunk mindazoknak akik beálltak a játék mögé és támogatásukkal, kitartásukkal elősegítették az elkészülését.

    A Tesztről:
    Még mindig nem értem, hogy ezt a játékot miért konzolon, kontrollerrel kell tesztelni egy ilyen játékot?! Ez a játék elsősorban PC-re készült, és kormánnyal ajánlatos (kell) játszani. Ráadásul pont múlt héten volt itt a Ph! lapcsaládon belül egy szavazás amiből kiderül, hogy az olvasók 50.2%-a PC-n játszik!!

    A választható időjárásnál megemlítettem volna azt is, hogy van arra is lehetőség, hogy a való életben lévő időjárást állítsa be a játék. Azt amilyen időjárás a valóságban is van az adott pályán.

    "Ez az a szimulátor, amit szinte csak maximum grafikán" borzasztó nagy butaság! Főleg annak a "tollából" aki nem is PC-n tesztelte...ellentmondás szerintem. PS4 vs PC

    "abban a sorozatban kezdjük a versenyzést, amelyikben akarjuk" ez nem negatívum, egész egyszerűen csak önkontroll kérdése. Senki nem kényszerít senkit arra, hogy a legutolsó osztályban kezdjen.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák