Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Minden idők egyik legjobb játéka, egyértelműen, még az első részt is messze túlszárnyalja! Ez egy remekmű, a grafikai hiányossággal én nem értek egyet, az immár lassan 7(!) éves Source Engine-t a Valve olyan mértékben feltuningolta, hogy a látványra abszolút nem lehet panasz.
    A játékban lévő humor fantasztikus, nekem Wheatley a kedvencem, eszméletlen király szövege van, sokszor megnevettet még úgyis, hogy harmadszor visszük végig a játékot a haverommal. :D
    Egyszerűen nem találtunk benne hibát, talán a rövidségébe (csak egy kicsit rövid) lehetne belekötni. A barátom - aki ezelőtt még csak nem is ismerte a játékot - megszállott Portal 2 fanatikus lett. :) (Na jó részben én is.)

    "A legmeglepőbb az egész kalandban nem maga a történetvezetés, nem a közegbeli változások, hanem a karakterek személyiségfejlődése. Végre úgy jön ki egy játék, hogy bár poénra vették az egészet, mégis komoly karaktereket találtak ki. Vannak motivációk, vannak pillanatok, amikor érezzük a döntéseik súlyát, érezzük a tettek mögötti késztetéseket. Végre nem olyan karaktereket kapunk, akik azért döfik szemen a gonoszt, mert az gonosz."

    Ezzel tökéletesen egyet értek!

    Ha valaki végigtolta/végigtolja a játékot, akkor a stáblista végén lévő rövid kis bejátszást még csak véletlen se hagyja ki, azon nagyokat röhögtünk!

    Egy újabb remekművet dobott össze a Valve, megéri az árát!

    A FB-os nyereményjáték meg no comment (talán szánalmast és/vagy szomorút írnék ide)! :(((

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák