Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Meghallgattam, és nekem nagyon tetszett! Hoztátok a régi részek hangulatát, volt poén, szubjektivitás, infó - nekem NAGYON bejött! Bár nem egészen értettem, miben volt annyira új, mert ez inkább visszatérés volt a gyökereknek.
    Hozzászólok:

    - Singularity: a Wolfensteinhez hasonlóságon nem csodálkozom, mert azt is ők fejlesztették;

    - Raven: játszd végig az egyet is, megéri!

    - A Westwoodot földarabolták, de a további C&C részek fejlesztésében is nagyrészt ugyanazok az emberek vettek részt.

    - "Mivel ingyenes, ezért annyi a pénz megér!" :C
    Amúgy az Alien Swarm tényleg egy jó multi coop játék!

    - 1912-ben már voltak motoros repülőgépek, igaz még igen gyenge lábakon álltak.

    - Bioshock: csak halkan jegyzem meg, hogy a játék nem Unreal 3-t használ, hanem 2.5-öt...

    -Ahogy máshol már leírtam: ebben a Milo dologban még lehet potenciál "Vissza a gyermekkorba!" szellem alatt.

    - DA2: Sajnos egyetértek, és ez csúnyán kihathat majd a játék jövőbeli értékelésére.

    - Old Republic: hasonló űrharc van a The Clone Wars Adventures-ben is, ha valaki kíváncsi rá, kipróbálhatja;

    - Hostessektől mit vártál, amikor a napsütéses időben behívják őket dolgozni egy (az ő szemszögükből nézve) hülyeségre?

    - A Kinecrimals lényegében ugyanaz, mint a Sim Animals.

    - Forza Kinect: ott is asszem a fejmozgásodat fogja érzékelni, azaz verseny közben tudsz nézelődni;

    - Lehet később a Move-hoz hasonlóan ez is HC-sodik, de egyelőre az MS totál casual cuccnak pozícionálja a terméket.

    - Gépelés: megoldható, hogy egy gombbal lehívsz egy billentyűzetet, aztán a két kézfejet mozgatva tudsz gépelni;

    - GeForce cég :D

    - Gessh: azért az sem egészséges, ha kismillió lejátszó van az ember gépén...

    - DiCaprio: amióta kikerült (kinőtte?) a tinilányok nedves álma imázsból, azóta sokkal jobban elismerik.

    - elmegyógy: beszéljetek néhány ápoló medikával, ők tudnának mesélni erről;

    - outro zene: az SC2 zenéjét is Glenn Stafford írta?

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák