Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimessor666

    aktív tag

    válasz Silenzio #24 üzenetére

    Kreativitás nem túl sok van benne,mivel amit tud ,azt nagyjából mindent másol,ami még nem is lenne nagy baj,hisz jótól "lopni" nem bűn,de teszi ezt úgy,hogy nem túl jól,fogalmazzunk így.

    Ízlések és pofonok. Az,hogy mondjuk Gessh kolléga milyen szókinccsel ill. kicsinyítős jelzőkkel beszél teljes mértékben a saját dolga,ilyen az ő stílusa,valószínűleg próbál majd erre odafigyelni,ahogy én is,de én nem érzem teljes mértékben azt,hogy csak a 16 éves CoD-os kockák beszélnének így,mellesleg egy Villamosmérnökről beszélsz,aki attól eltekintve,hogy így beszél,nagyon értelmes és kreatív kolléga,nincs vele semmi probléma. De mint írtam,figyelni fogunk rá.

    Más. Az angol kiejtésekről is volt már nem egyszer szó,ez ellen annyit tudunk tenni,hogy a jövőben még jobban odafigyelünk rá,de akár hiszed,akár nem,egyes játékok,angol kifejezések még az angol anyanyelvű kollégáknak is nagyon sokszor problémákat jelentenek,ismét csak ismételni tudom magam, figyelni fogunk rá. :K

    A játékismertetőbe véleményem szerint belefér a kritika is,már ha szubjektív véleményalkotásról beszülünk,annak nem igazán látom értelmét,hogy általánosságokban beszéljünk dolgokról,ha valamelyikünk végigjátszotta az adott játékot,szerintem nyugodtan elmondhatja a saját véleményét róla, mivel így ismerteti meg másokkal a saját maga által átélt tapasztalatait,így nem igazán értek veled egyet,mivel ez,szerintem sehol sincs lerögzítve,hogy nekünk ezt és ezt így kellene elmondanunk,ilyen kritikai jegyek nélkül,vagy éppen olyanok nélkül. Ne érts félre,értem mit írsz és akarsz mondani,de a mi játékismertetőnk ilyen. át fogunk rágni a következő felvételig minden fontos témát és kommentet / kritikát,mert úgy veszem észre alapvető problémák vannak, nem feltétlenül velünk,hanem egyes alapvető szabályok ismertetésével a hallgatóság felé.

    Köszönjük a hozzászólást egyébként! :K :R

    私たちに聞いてください。!

Új hozzászólás Aktív témák