Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz zsiz #4959 üzenetére

    Én folyékony ragasztót szoktam használni pl T8000 de van párféle,nem nagyon bízok az ilyen utólagos ragasztó csíkokban mióta egyszer így kiesett egy javított kijelző.Olvasgattam a redmi note 12 pro 5g ről nekem annyira nem jött át az a telefon mondjuk a kamera szenzora alapból nem rossz Sony IMX766 de hiába a magasabb kategóriába is beillő szenzor a képek akkor sem csodásak meg a hangszórót is írták,hogy elég gyenge eresztés lett,nem rossz telefon amúgy kinek mire van szüksége.A samsung A34 meg nevetséges ennyiért minmt a linken van de tudom van ahol drágább.Egyébként poco x5 pro ról valahol poco f5 fórumában írták,hogy a benne lévő Snapdragon 778G proci már 2 éves és,hogy az F5 ben új fejlesztés van bla bla bal de írták,hogy a poco x5 proban aS napdragon 778G nem nagyon melegszik bármit is csinál vele az ember szóval játékok alatt sincs gond.

    #Alarikman

    Ne is mond és még hülyének néznek mikor azt mondom egy telefonra,hogy túlárazott.A poco F5 is nevetséges 150EFt-tól felfelé ott van egy nagy ugrás mondjuk mind szürke import még de 138EFt-tól egészen kétszáz felé megy és akkor még nem is beszéltünk a poco F5 Pro-ról ami meg már kétszáz felett van annyit bőven nem ér .Poco F5 re még azt mondom visítva 135EFt-ot megérne de többet nem a pro meg simán nem ér kétszázat sem.Ami szürke importosban van poco X5 Pro 106EFt től az még éppen éppen megérheti mert nem írtak róla rosszat meg néztem teszteket is meg átböngésztem a témában az utóbbi napokban a az egész netet.Szóval mikor poco x5 szóba kerül valahol mindig jönnek a nagyot szólók,hogy elavult proci meg anyám kínja ami nem igaz és,hogy a poco F5 mennyire jó jó jó a proci de nekem mégsem százas az F5 szerintem jobb az X5 pro még ha nem mindenben is jobb hardveresen.Poco F5-nél a kamerára volt mindenki ráizgulva teszteket nézve nem rossz de nem is akkora durranás egy külföldi fórumon ezt írták "F4 játékhoz. RN12 pro kamerához. X5 pro mindkettőhöz. " igaz itt F4 et írják de hasonló az f5-höz.Szóval ha én vennék telefont inkább az X5 Pro felé hajlanék.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

  • zsiz

    őstag

    válasz zsiz #4959 üzenetére

    Hát eddig bírta a melegítéses megoldás, bő egy hetet. Kedden melóból hazafelé megállt, szürke képernyő, majd kikapcsolt és ezután nem reagált semmire. Hazaérve ismét szétszedtem. Akksit le- majd újracsatlakoztatva már reagált a bekapcsoló gombra, de a Poco logó után fehér képernyő volt és kikapcsolt. Úgyhogy megint rámentem a hőlégfúvóval. Így most második napja megint megy. De ezzel én ezt a telefont elengedem. Az utód már megrendelve: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB
    A Poco meg megy a saját kis gyűjteményembe, egyrészt így úgyis eladhatatlan, másrészt meg az eddigi összes telefonomból itt figyel egy-egy darab bekapcsolható állapotban, ez se maradjon ki a sorból.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák