Új hozzászólás Aktív témák

  • junior11

    veterán

    Sziasztok.

    Srácok lenne pár kérdésem:

    Szerintetek megéri minimálisan ráfizetni az F3-ra (akciósan, kupónnal tudnám megszerezni)?

    Nem tudom, manapság elég-e a 6/128GB-os modell hosszútávon (2-3 év), a MIUI állítólag úgyis agresszíven kezeli a ramot, így nem tudom van-e értelme a 8/256Gb-os modellnek esetemben. Alapból mennyi az üres tárhely a 128Gb-os modellnél?

    Nincs lehetőségem megtekinteni és összehasonlítani őket, hogy mennyivel jobb az amoled kijelző az F3-ban ill. mennyivel gyengébb ebben az IPS (jelenleg Galaxy S7-et használok, aminek tulajdonképpen semmi baja, nem lassult be, teszi a dolgát továbbra is), de gondolkodom a cserén...

    A kamerák jól tudom hogy ugyanazok mindkét modellben így szinte egyformák a fotós képességek?

    5G nem érdekel, sem a játékok, viszont fontos a gyors, stabil. megbízható működés (ilyen téren picit tartok a MIUI-tól), a jó multitasking (sok videót láttam, ahol az X3 Pro újratöltött a megnyitás után és csak pár alkalmazás volt megnyitva...)...

    A telefonálás rendben van? 2 SIM kártya lenne benne, és rendben legyen a beszélgetési hangminőség a jó, stabil térerő.

    üzemidőben szerintetek jobb lenne az X3 Pro? Bár tény, hogy nagyobb az akksija, de állítólag az amoled miatt egálban vannak ebben az F3-mal, mások szerint az X3 Pro tovább bírja...

    Szerintetek meddig lesznek frissítve ezek a modellek? Gondolok itt az android főverzióira, egyet még biztosan megkapnak, de aztán... Valamint meddig fognak járni és milyen rendszerességel a biztonsági frissítések...

    Gyári fólia van alapból mindkét modellen?

    Melegedés szempontjából hogy állnak ezek a modellek? Mi a tapasztalat?

    Nem mókolva, gyári rendszerrel szeretném használni, romokat cserélgetni nem fogok.

    Elnézést, ha hosszúra sikeredett, előre is köszönöm, aki tud segíteni, tanácsot adni. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Új hozzászólás Aktív témák