Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz Viktor0610 #2084 üzenetére

    A kényszeres netre pofázást ő írta, gondoltam, mert többször jeleztem a hibákat. Azt miért nem törölted? :F :(

    Tafaya: 12.5.5. Tegnap este jött, de csak ma teszteltem. Fél nap azzal szórakoztam, hogy feloldogattam a telót. :B Na, most megint működött! :C Nyomni sem kell. De azért előfordul, hogy kihagy. Jobb későn... de be sem kellett volna építeni az előző update-tel. Ezek szerint mégiscsak olvasták legalább a hibajelentéseim egy részét. :U

    RVR400: Nem tudom, hogy félreérted, vagy félremagyarázod. Nem azzal van problémám, ha egy szoftvernek adatkommunikációra van szüksége, pl. frissítés miatt. De ha egy képvágást nem hajlandó megcsinálni aktív netkapcsolat nélkül, akkor erős gyanú támad bennem, hogy valaki tudni akarja, milyen képet vágok éppen. Legutóbbi mobilnet feltöltésem (oké, 300MB-volt, mert csak utazás közben szoktam használni üzenetekhez) percek alatt eltűnt, mert akkor is lekapcsolta valami a tűzfalat. Ha megfelel a telepített gyári app, szeretem azt használni. Samsung mobilokon ez soha nem volt probléma, és hálózati hozzáférés sem kellett nekik. Most, hogy pár dolgot javítottak, csúszik az A52s/A53 csere. Persze a képstabilizálás nem lesz jobb (főleg este), ahogy sok más sem, de azt nem is vártam.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák