Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Csabee. #485 üzenetére

    Gondolom, transzkódolni kellene a filmet, hogy a TV le tudja játszani, és azt már nem bírja a Syno. A TV-k esetén a beépített lejátszó sokszor gagyi, még a legjobb megjelenítők esetén is.

    Ez csak 1 opció, nem biztos, hogy erről van szó, különös tekintettel arra, hogy a Samun gond nélkül megy a lejátszás. Egész pontosan milyen NAS-ról és TV készülékekről beszélünk és hogy vannak összekötve?

    Amit a Sony nem visz Plex-szel, azt ki tudod próbálni rajta pendrive-ról/külső vinyóról? Ha úgy megy, akkor a szervernél be kellene állítani, hogy LAN-on belül eredeti minőségben játssza le a filmeket.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz Csabee. #487 üzenetére

    Lehet, a Samu régóta jó Plex terén. Amikor Mindig TV-s voltam, akkor egy CI foglalatos Samu BD Playert használtam a tévézéshez és médiaplayerként egyaránt: kiváltotta a mindig tévés beltérit, egy dvd lejátszót és kadenciahelyes médiaplayer volt, problémamentesen működő Plex alkalmazással. Azt hiszem, annak idején blakey kolléga ajánlgatta a Samukat a BD Playeres topikban - én egy használtat vettem 20 vagy 25 ropiért (minden fillérjét vastagon megérte).

    Ezzel együtt sztem a sonyd lejátszójának az a baja, hogy transzkódoltatni szeretne a NAS-sal, amit a DS116 nem bír, de ha EMBY-ről viszi a filmeket, akkor - elvileg - transzkódolás nélkül vinnie kellene Plex appban is. Azért majd próbáld ki, amit írtam korábban, azaz hogy eredeti minőségben próbálja meg lejátszani a filmeket.

    De jönnek majd nálam nagyobb Plex-guruk és megírják a tutit! :K

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák