Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz Tigerclaw #10 üzenetére

    Hát te nagyon el vagy tévedve.
    A Nintendo nem az olyan tömegjúzerekre vár mint te akik grafikabuzik.
    Érdekes annó nem is olyan régen tán 10-15 évvel ezelőtt még eggyik konzolos embernek sem volt fontos a grafika inkább a játékmenet és az érdekes újítások.
    A Nintendóban pont az a jó hogy Mariot már lassan 30 éve a Zeldát több mint 25 éve újra és újra kiadják és mégis kell az embereknek.
    Pont azért mert ezek egy roszabb grafikával is többet nyújtanak mint a mai gagyi lövöldözős játékok.
    Azért érdekes hogy manapság nincs olyan játékszéria ami annyi ideje él mint a Nintendóé.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • mirci18

    addikt

    válasz nonsen5e #18 üzenetére

    Kicsit vicces amit írsz a Fifa Cod és Battlefield részekről.
    Ne felejtsd el ezek tömeg játékok amiket minden évben kiadnak mint a Need For Speed-et is.
    De nem feltétlen azért veszik meg mert jó hanem inkább csak azért veszik meg mert kijött.
    Arról nem is beszélve hogy én a mai napig képes vagyok bármelyik Mario játék elé leülni és játszani de olyan emberről még nem halottam aki játszott volna Fifa Cod vagy Battlefield részeivel ha már 2 évnél öregebb a játék.
    Vagy te halottál már valakit aki 2002-es Fifával vagy 2005-ös Coddal nyomja?

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • mirci18

    addikt

    Egyébként meg akármikor van valami hír a Nintendóról jönnek mindig a Trollok ide okoskodni.
    Hogy ilyen meg olyan szar a Nintendo.Meg hogy veszteséges.
    Csak azt elfelejtik hogy az Xbox már a kezdetek óta veszteséges a Sony is már évek óta kínlódik mert bár a konzoluk relatíve sikeres addig a kézi konzol haldoklik nem veszik már annyian.
    (Azt meg csak halkan teszem hozzá hogy érdekes a Nintendónál megoldották hogy visszafelé kompatibilis
    legyen egy generációt de jelenleg a másik két rivális erre nem képes. Na akkor ki a f.sz?)

    Tudomásul kell venni hogy a Nintedonak a 2000-es évek utáni időben két sikeres szériája volt az eggyik a wii a másik a DS mind a kettő olyannyira volt sikeres a maga szegmensében hogy soha eggyik konzolgyártó sem tudta őket megverni.

    Az is tudvalevő hogy a Nintendo cég már a kezdetek óta a játékaiban törekszik az innovációra az egyedi megoldásokra újításokra.És itt nem csak Mario van meg Zelda mint sokan magyarázzák hanem van Donkey Kong van Yoshi stb. Kérdem én a riválisoknak van valami olyan játéka ami már megy 25-27 éve (mint a Mario) és nem lövöldözős vagy éppen focizós?

    De hogy megemlítsem a grafikát is. Igen a Nintendo magyarázkodik a grafikával kapcsolatban.De ő legalább nem hazudik.Értem ezt úgy hogy lejebb húzza egy picit a játék grafikáját hogy szépen akadás nélkül fusson.
    Érdekes olyat hogy játék akadás és belassulás nem halottam egy Nintendo-s játéknál sem. De bezzeg Need for Speed vagy éppen Gta részeinél vagy a Watch Dogsnál meg ez van. Mert nem bírta a játékot a konzol.

    Az biztos hogy a Nintendonak kisebb a tábora de egy minőségi játékokat áruló cégnél így van mert ők nem a tömegre mentek.Ferrarit se vehet mindenki. Egyszer próbálkoztak a tömegek megszólításával a Wii-nél és bejött érdekes mi.

    Lehet itt temetni a Nintendót minden héten.De az új exkluzív címek mint a Mario Kart 8 meg majd a Captain Toad bizonyítja hogy megdobja az eladásokat mert az emberek ilyen konzolra vágynak és ilyen élményre.
    Pénze meg van bőven arra hogy legalább még kitermeljen 3-4 veszteséges generációt is.De addigra biztosan megtalálják a megfelelő utat ők is hogy újra sikeresek legyenek.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • mirci18

    addikt

    válasz halkow #33 üzenetére

    Olyan gyakran kár lenne új generációt csinálni.
    4-6 évente egy új generáció közben esetleg csak egy frissítést kell kiadni.
    Most lett kiadva a 2ds a Nintendónál.
    Van sima 3ds meg 03ds xl.Egyenlőre felesleges újabb jobb konzol.
    A PS Vitáról meg ne is beszéljünk nevetséges eladásai és játékfelhozatala van

    Tudomásul kell venni hogy a telefonok elértek arra a szintre grafikailag hogy már nem éri meg venni a telefon az otthoni konzol mellé 60-80 e ft-ért még egy kézikonzolt is.
    NEm tudom mi lenne az az irány amiben elindulva újra megnőhetne a kézikonzolok eladása úgy mint ezelőtt 10 évvel fénykorukban vagy még régebben.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • mirci18

    addikt

    válasz perge666 #37 üzenetére

    Én nem is mondtam hogy jobb.
    Csak sokan telefonra álltak rá olcsósági szempontból.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • mirci18

    addikt

    Komolyan mondom már fárasztó a vitátok.
    Fogjátok már fel végre volt van és lessz is Nintendo.
    Aki Nintendo-t vesz mint én is nem grafikabuzi hanem játékélmény orientált.
    Nem a third party címek viszik a gépeket hanem az exkluzívok amikben a Nintendo jó.
    Fejezzük már e ezt a véget nem érő vitát arról hogy mennyire szar a Wii U.
    Akinek kell megveszi akinek nem kell annak nem kell.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák