Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Ant@ #71 üzenetére

    Annyiról volt szó hogy élethűbb és a cs ha már csak azt nézzük hogy nincs újratöltödő élet és a fegyver szórás van elég szépen akkor az mw2-t ebben lepipálja. Élethű játék nyilván nincs, de ott van pl az insurgency a világa ugyanaz mint az mw2-é, de sokkal értelmesebb, nem a zúzásról és a futkározásról szól, hanem a csapatmunkáról, és erre simán rámondom hogy eléggé reális a játékmenete. Nekem annyi legyen hogy ne ugra bugrálva lőjjek le valakit, szórjanak a fegyverek és azt faszságot vegyék ki hogy visszanő az élet.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Ant@ #74 üzenetére

    Ezzel egyet értek csak az volt nekem furcsa hogy a cod-ra azt monjda valaki élethűbb mint a cs. Én is codoztam 2-vel és 4-el de az 1-hez képest az utóbbiak le lettek egyszerűsítve, 1-be elég nehéz volt mp44-el lőni, 2-be meg már alíg szórt 4-be meg már szinte megszűnt az hogy szór egy fegyver. Én leírtam elöző hsz-embe hogy ha azok lennének benne vagy nem akkor az már jó kis játék lenne, de tényleg ez a visszanő az élet meg a többi hülyeségtől csak még egyszerűbb lesz az egész játék és kevésbé lesz kihívás benne. Én egyedül az sd-t csíptem a codokba meg talán ctf még, de 4-be is úgy lőttek le crash mapon hogy a tetőn volt leugrott elkezdett felém lövöldözni fejbe lőtt és még csak meg se halt a zuhanásba pedig zuhant vagy 10 métert, ez nálam kiverte a biztosítékot és van jó pár ilyen kamu kill.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák