Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Amikor először láttam élőben PS3-at, egyből felébredt a mülni nem akaró birtoklási vágy. De "sajos" csak egy Xbox 360-ra futotta annak idején. Ment a Halo 3 és Gears of War 2 multi, elbohóckodtam a Viva Pinataval, Prince of Persiával és Resident Evil 5-tel - aztán megtörtént idővel a váltás, talán túl későn. Nem felejtem el azt a pillanatot, amikor életre kelt az én TV-m alatt egy PS3, hogy végre nekifeküdhettem a Resistance sorozatnak és megtapasztalhattam a God of War 3 adta nagybetűs Epikusságot ésnbele is vetettem magam a PlayStation Plus örömeibe is - azaz vetettem volna, Minden, amit addig természetesnek vettem, mint a gyors rendszer (XBLA), sok játékos (gondolok itt a Resistance 2-re, amikor még bőszen Halo 3 multiztam, azután már alig voltak R2-n), lemezek telepíthetősége, avatar, plusz egyéb aprósagok - nem voltak jelen. Ez viszonylag rosszul érintett és az se dobta fel a kedvem, hogy a Plusos címek lassan vánszorogtak le és még sok helyet is foglaltak (Xboxon amit rápréseltek egy két rétegű DVD-re, azt tömötíretlenül rárakták BD-re és kész).

    De összességében mondhatni elégedett voltam a rendszerrel, Plus egy jó dolog (volt PS3-on), de a PSN közelében nincs a mai napig a Live-nak,

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák