Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    Látom, leült ez a topic picit.

    Épp túl vagyok a playit szervezőkkel jónéhány levélváltáson, mivel egyszerűen képtelenség volt a vállalt promóciót (kedvezményes árú játékok) kihasználni. 6 óra alatt nem sikerült bejutni (nem, nem volt elővételes jegyem) + végigállni a sort az 576-hoz. Ez a szervezés legalja, ami alól sikeresen kicsusszant a T. szervezőbrigád (Meex). A levélváltás maga egy vicc volt (egyszer azt írják, hogy maradt még játék, utána meg, hogy elfogyott minden, tiszta röhej komolyan). Ja, de ők nem felelősek semmiért, lehet továbbmenni, nincs itt semmi látnivaló. Ja, hogy ők kértek véleményt? Köszönik, elég lesz. Miért nem csápoltam a manga-kiállításon mondjuk.

    Kérdem én: ha valaki megvette drágapénzen a jegyet, de nem tudta végigkönyökölni azt a sok órát, az miért nem juthat hozzá még néhány napig a meghirdetett játékokhoz bármelyik 576 boltban? Nem hiszem, hogy ez már nem férne bele az 576 költségvetésébe... Vagy tévedek, és tényleg ennyire minden forintot meg kell fogni egy ilyen nagyszabású rendezvényen is?

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák