Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz rudi #9 üzenetére

    Az a baj a legtöbb felkapott videóssal, hogy kész termékből készítenek videókat és azzal adják el magukat. Filmek, játékok amikből leginkább dolgoznak és ha még van benne egy kis kreativitás is, akkor is gáz szerintem. Nincs egyedi tartalom benne. Vannak külföldi videósok, akik nem ebből élnek meg a YT-on. Sokkal szórakoztatóbbak is, mint akiket fentebb említettem. Elhiszem, hogy nagy meló lehet filmeket megnézni, játékokat játszani és azokat felvéve és összevágva vicces beszólásokat nyomni alá, de mégis... kicsit cink, hogy ezekért rajonganak. Az OVS-nak sem láttam már értelmét emiatt. Mondjuk most nagy divat lett a kihívás videók készítése. Az a másik véglet ami számomra a YT alja. Persze gratulálok nekik, hogy ennyi rajongót és pénzt elértek, de tuti nem fizetnék azért, hogy lássam őket és autogramot kéregessek. De ez is majd szépen lassan alább hagy és már nem fog érdekelni senkit.

  • szupermacs

    veterán

    válasz rudi #44 üzenetére

    Dancsó is először elkezdett magyar filmekről videókat csinálni amik érdekesek voltak. Értelmes videónak tűntek és jöttek az első "szakszerűen" videói is, amikkel berobbant a "nagy" YT videósok közé. A minőség szépen a béka segge alá merült és visítozás, harácsolás, vergődés lett belőle. Ez kell az embereknek. Pedig jó volt amikor elkezdte.
    Szerintem ő a magyar YT PewDiePie-ja. Egyszer talán már nem lesz ekkora divat és eltűnik, de engem nagyon zavar, hogy ilyeneket ajánlgat nekem a YT a kezdőlapon. Meg TheVR-t meg a többi gyökér tinit akik ülnek a gép előtt és kiabálnak kockulás közben. Amíg a torkomon akarják lenyomni addig zavarni fog. Pedig csak 1 videót kell megnézni ezektől az emberektől és máris ezekkel fogad az oldal ajánlása. És eltüntetni nem tudom, pedig tiltottam is őket.

    [ Szerkesztve ]

  • szupermacs

    veterán

    válasz callmeakos #53 üzenetére

    Dancsót tudom, hogy milyen timelapse videókat csinál. Nem voltam annyira elájulva, nem az én műfajom, pedig szeretek fotózni. Szívesen néztem volna tőle komolyabb bemutató videókat objektívekről és gépekről is.
    Egyébként volt egy 8 órás előadásuk Puzsérral együtt a zenékről ha jól emlékszem. Ott semmi érdemlegeset nem tudott hozzászólni az előadáshoz (abban a több, mint 1 órában legalábbis amit feltettek YT-ra) csak mosolygott meg ücsörgött, amíg a partnere beszélt.

    VR-t meg minek nézzem a tech csatorna miatt, amikor maga a 2 karakter amit előadnak az nem tetszik? Mert te szereted? Nézd. Én is néző vagyok és nem alkalmazkodom amíg van alternatíva. Nem különösebben érdekel, hogy mit milyen alaposan mutatnak be a proli népnek érthetően. Úgy vagyok, mint a TV-vel. Odakapcsolok, megnézem mi megy és ha nem tetszik elmondom a véleményem és tovább kapcsolok. Nincs szerintem ezzel probléma, nélkülem is van elég bevételük ami ugye az elsődleges szempontja a videósoknak amióta partnerség létezik. :)

    Gratulálok egyébként az összesnek, hogy ezzel befutottak és sikerült elérni bármit is. De azért hanyatt nem fogok esni.

  • szupermacs

    veterán

    válasz rudi #74 üzenetére

    Ábránd elvárni egy csinos lánytól, hogy a laikusoknak elmagyarázza azt amit tudni szeretnének? Szerintem annyira nem. Ha megoldják, hogy tényleg tudnak hívni egy embert aki érdemben is tud segíteni akkor nincs baj.
    De a csinos lányokat is be lehetne tanítani minimum annyira, hogy a rendezvény előtt gyorstalpalón megmutatják és elmagyarázzák nekik miket fognak mutogatni és mit kell róla tudni. A YT-on is rengeteg olyan játékbemutató oldal van, ahol műsorszerűen egy "műsorvezető" nő elmondja a játékokról az újdonságokat. Aki meg komolyabb rajongótábort akar az meg eljátssza, hogy kocka és az utánanézett infók alapján vlogban felmondja a "tapasztalatait". Persze kiderül, hogy semmi közük hozzá, de még mindig jobb ilyenekkel bemutatni bármit, mint tizenéves kövér gyerekekkel (pedig erre is van igény, de az más).
    Tehát meg lehetne oldani szerintem. Aki pénzt akar keresni az dolgozzon is meg érte. Nem hiszem, hogy annyira keveset kap a testéért egy hostess, hogy csak ácsorgás legyen a feladata.

  • szupermacs

    veterán

    válasz rudi #78 üzenetére

    10 éve nem voltam mobilszolgáltatónál boltban, mindig magam jártam utána annak, hogy mit szeretnék. Az más kérdés, hogy most megbántam vagy sem. :DDD
    Lehet, hogy naívság elvárni hostessektől a szakmai felkészültséget, de akkor meg minek vannak ott? A telefon olyan, hogy a kezedbe fogod és nyomkodod és nem kell mellé csöcs amit nem tudsz nyomkodni.
    Egy autós show-n érthető, hogy a csajok dekkolnak a motorháztetőn, hogy szebb legyen, mert nem tudsz beülni és elvinni egy körre (egyiket sem).
    Nem mintha járnék ilyen rendezvényekre, nekem elég információt az a PH! és a Mobilarena ilyen szempontból. Pláne, hogy van egy nagyon komoly fórum a hátterében.

Új hozzászólás Aktív témák