Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #65675776 #21 üzenetére

    "Az Ő munkájukat miért minősíteném le?"

    Szerinted nem megy át rajtuk minden egyes írásom (egy régi motoroson minimum, de pl. a tesztek leginkább két-három filteren is átfolynak, mire megjelennek), és én állítom be a publikálás idejét, mindenféle "felsőbb" ellenőrzést megkerülve tartalmi szempontból?

    A magatartás rész: igen, visszafogottabb lett a szóhasználatom és a véleményem kinyilvánítása, mióta HG vagyok. Nem a princípiuma, csak a megnyilatkozása, érthető okokból.

    "Ettől még a többség tudja mikor írok valamit komolyan, poénosan, vagy irónikusan. Szóval nem szükséges."

    És honnan tudja, ha stilisztikailag nem jelzed sehogy? Egy olyan kommunikációs formában, ahol csakis írásban történik az információcsere (és nem olyanok között, akik úgy ismerik a másikat, mint a tenyerüket), olykor szükséges az emotikonok használata, mivel ezek helyettesítik valamennyire a testbeszédet és a hanglejtést, ami a közlendő helyes értelmezéséhez lenne elsődleges fontosságú.

    "Értő olvasás kell, semmi több."

    Igen, ezt is én elvárnám mindenkitől, de ugye tudjuk, hogy hiú ábránd.

    Az utolsó két sorodra meg mit lehet írni, ha HG-ként akarok (őszintén) reagálni, nem pedig független fórumtagként?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák