Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz tybsen #1026 üzenetére

    A reülőgép üzemmódot sosem használom, a Phone Profile Plus alkalmazást viszont igen. Folyamatosan fejlesztik (GitHub).
    Este meghatározott időpontban áltvált éjszakai üzemmódra (fényerő, hang, stb módosítások, eléggé egyénre lehet szabni), reggel meg szintén meghatározott időpontban otthoni üzemmódra (kivéve, ha épp autót vezetek a reggeli váltás időpontjában). Tök jól használható, a feleségemet is rászoktattam, már neki is alap. Használok profilt vezetéshez, szabadtérre, meg munkához is. Ezeket widgetről bármikor tudom kényelmesen indítani, vagy akár automatikusan is tudnak az egyes profilok aktivizálódni bizonyos eseményekre (pl. adott GPS koordinátához közel kerülök, vagy az autó Bluetooth-ját érzékeli, stb.).

    Szerintem az Android legnagyobb hiányossága az, hogy egy ilyen profilkezelőt nem tartalmaz a rendszer alapból. Gondolom majd az Android 13, 14, 15, vagy valamelyik verzió nagy újdonsága lesz, hogy bevezetik...

    A 3a már nekem is lassú, de fotóban kiváló. Idén váltok, szerintem 6a-ra, de majd meglátjuk, lesz-e esetleg valami kisebb méretű, de jó kamerájú és lehetőleg törölhetetlen gyártói programokkal nem teletűzdelt telefon őszig.

    [ Szerkesztve ]

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák