Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundyta

    tag

    válasz korikmate #312 üzenetére

    Erről jut eszembe, itt nyilván van sok külsővinyós fórumtárs, találkoztatok már ilyennel: ha bekapcsolom a külső merevlemezt (ill. a házát), akkor szépen mutatja a ledsor, hogy bekapcsolt, és a vinyó ilyen halk kis zümmögő hangot hallat, de nem pörög fel. Kb. 1 percet kell (mindig, de mindig ugyan annyit) várni, hogy felpörgesse, utána minden ok a következő hidegindításig. Minden vinyóval ezt csinálja. Szerintetek??

    Lehet, h hw hiba, de nem biztos. Nekem néha eljátssza a WD320 Passport külső USB2.0-s vinyómmal. Szerintem az USB kábellel lesz a probléma, kis igazítás és egyből olvassa a dolgokat.

    Ja, egy tipp: érdemes néha kivárni, h végignyálazza a vinyó tartalmát - amíg ki nem írja, h a Tárhely újraböngészése. Ugyanis néha előfordul, h nem várom meg és belépnék a Files-ba, reboot-olja a játékos magát.

    Még valami: mint mondtam, írtam a supportnak. Ott a 2.5.8-as fw-t ajánlották. Mondtam, h ismerem, de mit lehetne rárakni? Az R160-as fw-je a levél szerint jó rá. Lehet, megpróbálom, de előtte egy R160-ast megnézek közelebbről.

    A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Új hozzászólás Aktív témák