Új hozzászólás Aktív témák

  • csocsoszán

    őstag

    Szervusztok! Felraktam az összes elérhetô firmware-t! Szerintem gáz van! Csak a gyári májusi játsza le tényleg 3d-ben, a 3d BD ISO felvételeimet!! Tehát mégegyszer, a többi firmware-n hiába van bekapcsolva az automata 3d lejátszás, 2d-be rakja. Mikor a távirányítón lejátszás közben megnyomom a menü gombot, és tudjátok elôjön egy lejátszás menü ott is látszik,hogy a 2d van bekapcsolódva. Na most ott nem 3d-re tudom kapcsolni mint a májusi gyári firmware-n, hanem csak 3d szimulációba!! Na ez a 3d szimulációállás egy vicc és nem 3d.
    Mégegyszer ha nem lennék egyértelmû, a 2012 májusi gyári firmware-t felrakom mindenféle külön állítgatás nélkül gyári állásban ki van jelölvea 3d automata lejátszása. Rámegyek a wincsin a 3d BD ISO felvételeimre és a tv egybôl kiírja,hogy kapcsoljam be a 3d-s szemüveget. Az orrom elé kijövô 3d képet látok. Az összes többi firmware-val (PERSZE CSAK A 3d BD ISO FELVÉTELEKNÉL TAPASZTALHATÓ)szintén a 3d automata van gyári állapotban kijelölve de hiába indítom el a 3d BD ISO felvételeimet nem kéri a tv,hogy rakjam fel a szemüveget! És nem találok a beállításokban sehol 3d manuális beállítást csak az automatát, és ezt a 3d szimulációt!
    Na ilyenkor mi a teendô?

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Új hozzászólás Aktív témák