Új hozzászólás Aktív témák

  • xhege

    addikt

    Egyéni vélemény következik. :) Sok éven át használtam Xiaomi telefonokat. Eleinte Redmi szériát, majd amikor a Mi szériába bekerült a dual sim (ez a funkció elengedhetetlen számomra), onnantól azt. A MIUI az mókolós rendszer. Lehet használni out of box is, de nem az igazi. Global stabilon is használtam, de ha valami nem működött mindig az volt a válasz a fórumon, hogy fel kell tenni az EU romot. Na ott meg heti frissítések, 1 javítás 1 új funkció mellé 2 elcseszett dolog. Meguntam. Vettem Samu Note 9-et. Stabilabb rendszer, voltak amik nem terszettek. Megjelent a Mi 9t Pro mindenhol istenitették, király vas, jó ár. Megvettem. 1 hét után eladtam a MIUI miatt. Vettem OnePlus 7t-t. A legkirályabb rendszer! Nincs vezetéknélküli töltés, IP tanúsítvány. Ezek nem érdekeltek, de a kamera nem győzött meg. Így vettem P30 pro-t. A rendszer miatt kompromisszumosabb mint a OnePlus, de elképesztő üzemidő, nagyon király kamera (nem videózok, csak fotózok). Összességében nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos azonban GMS nélkül nekem nem lesz pálya a Huawei a továbbiakban. Az ár? Az is vicc, de nyilván év végére konszolidálódik. Egyébként minden gyártó elborult az árakkal... A Xiaomi Mi 10-es széria is. Nagyon kíváncsi leszek az új OnePlus - ra, de szerintem ott is nagyon vastagon fog fogni a ceruza, de hátha kamerában is felzárkóznak...
    Hosszú irományom lényege, hogy én aztán nem vagyok márkahű, de egy nem fanatikusnak a GMS elengedhetetlen lesz többnyire, és a gyártók észhez tehetnének az árazással. Bár a piac úgyis letöri az árakat és jönnek, az akciók, kuponok, szolgáltatói ajánlatok...

Új hozzászólás Aktív témák