Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz ScouserHUN #43 üzenetére

    Ha van is flémkeltő rész az írásomban, akkor utána jön a tűzoltó rész is. Olvass bele mégegyszer. Ha valaki csak az egyiket fogja föl, arról nem tehetek. Ráadásul a leírás címe nem az hogy: "Kedveltessétek meg velem a WoW-ot." A cikk úgy teljes, kerek egész ahogy van. Tetszik nem tetszik.

    Ez egy Perfect World review, és ti mégis erőltetitek a WoW részt. Azt már leírtátok hogy nem értetek velem egyet. Felfogtam. Akár túl is lehetne lépni rajta.

    A ti érvelésetekből kiindulva:

    Nekem legalább van két órám a WoW-ban, és 8 órám a PW-ben. Ezidő alatt azt állapítottam meg, hogy a PW a legtöbb dologban (SZÁMOMRA) legalább olyan jó, vagy jobb, és mellette ingyenes. Ez a cikk lényege, erre koncentráljatok.

    És hogyan is cáfolhatnátok meg, amikor nekem legalább van két óra WoW-m, míg nektek semmi összehasonlítási alapotok sincs. De ha lenne, és lehúznátok a PW-t, attól én még nem verném magam a földhöz, hanem elfogadnám (és egyben nem is igazán érdekelne) a véleményetek.

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák