Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hátizsákos

    újonc

    válasz Lauda #924 üzenetére

    PainKiller13 írja:
    "Persze, én szinte mindig az euronicsban vásárolok, meg a + garit is ott veszem.
    Már nem egyszer kellett kihasználni a + garanciát. Mosógépnél 47ezres javítási költséget spóroltam, Samsung LCD TV-t kicseréltek egy új újabbra szóval ott 100ezret, mosogatógépet is javították. Egyiknél sem volt semmi gond velük minden úgy ment ahogy meg van írva."

    Amennyiben elromlik valami nem kell tovább használni. Ha van garancia szólni kell a szerelőnek. /ezért köti ki a biztosító, hogy azonnal jelenteni/,mert ha tovább használják nagyobb kár lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • rekop

    senior tag

    válasz Lauda #924 üzenetére

    Visszaolvasva látom volt szó az extra garanciáról. Nemrég intéztem egy ilyen ügyet, euronics-os vásárlás volt és elektrolux mosógép. A történet a következő: bejelentettem a hibát, 2 nap múlva házhoz jött a területileg illetékes szerviz, megnézte a gépet(még be sem kapcsolta csak egy hangfelvételt mutattam meg róla hogy furcsa hangokat ad) és mondta, hogy 99% hogy csere lesz mert nem javítható gazdaságosan, kitöltött egy munkalapot, és mondta használjam tovább a gépet nyugodtan majd jelentkeznek(egyébként csapágyas volt).
    Eltelt kb 3 hét, majd szóltak hogy jönnek elviszik a rossz gépet, és adják az utalványt, ami így is történt.
    Normális volt a szerelő beszélgettem vele, azt mondta nemrég egy kb 20k javítás helyett is cserét adott a biztosító, még ő is csodálkozott.

    Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

Új hozzászólás Aktív témák