Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz #94529552 #5619 üzenetére

    Valos peldat, hogy mennyibol mennyi invertermodul hany eves koraban doglik meg -ezt persze gyartonkenti bontasban- mivel egyikunk sem szervizes -bar Blattida nekem tovabbra is gyanus ;)- nem tud egyikunk sem, igy szerintem akkor zarjuk is be a topikot :U . Es ha valakinek nem tok egyertelmu, hogy az inverter modul egy plusz halom alkatresz ami automatikusan magaval vonja, hogy egy plusz adag hibalehetoseg, azzal nem tudok mit kezdeni. Olyan, mintha arrol kene gyozkodjelek, hogy a manualis valtonal es az automata valtonal egyforma hibalehetoseg, es egyenlo a javitasi koltseg. Tok egyertelmu, hogy az automata valtoval barmilyen jo is vezetni vele, ha beut a mennyko, akkor hatalmasat lehet szopolni (penzugyileg). Na ugyanez van szenkefes motor vs. inverteres motor esetben. Mar csak azon egyszeru oknal fogva, hogy a szenkefes motornal nincs egy kulon inverter elektronika a gepben :U

    Az ures dobforgatas meg mint irtam masnap reggel, felreiras volt, csupan az ures szot kellett kihuzni az iromanybol (ha nem lett volna tok egyertelmu).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák