Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz oxox #1829 üzenetére

    Látom,Te sem olvasol és értelmezel rendesen. Amit a koreaiak gépeiről is írtam, nem elgondolás vagy múltbéli tapasztalatokon képzelt valami, hanem szervizek, mosógépszerelők jelenlegi tapasztalatai alapján tett kijelentés, amiket ők maguk tesznek elég sok lg, samsung és más mosógépek javítását követően.
    Ráadásul láttam már több samsung, lg gépet (is) belülről (nem képen), nagyon jól tudom, miről beszélek.

    Miért személyeskedsz? Miből gondolod, hogy nincs fogalmam arról, hogy miről beszélek, hogy mi van egy mosógépben, hogyan, miből épül föl, mitől, hogyan működik? Azért, mert nem kimondottan mosógépek javításával foglalkozom? Hagyjuk már...nem egy titkos, csak nagyon kevesek által ismert titokról beszélünk, amit csak a beavatottak legbelsőbb köre ismer. A mostani, szándékosan javíthatatlan, műanyagoktól hemzsegő, mechanikai terhelés szempontjából alulméretezett és rohadtul nem tartós szarjait fölösleges védened csak azért, mert neked is olyan van. Nálunk is vannak ilyen ipari hulladékok, sajnos, de attól még el kell ismerni azt, hogy ezek csak szépen csomagolt vacakok.

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák